Petityu Hakkında

Ben balon görünce mutlu olanlardanım. Ya siz? Çizgi film seyretmeyi oldum olası severim, renkli şekerlemelere asla hayır diyemem, oyuncaklarımı hâlâ saklıyorum, gökkuşağı çıkınca bakmaya doyamam ve aynı Mary Poppins gibi hayvanlarla dertleşirim. Kısacası her gün, önüme çıkan küçük mutlulukları kaçırmamaya gayret ederim. Okul, iş güç, evlilik ve sonrasında annelik derken vızır vızır, telaşlı, sevecen ve sabırlı bir kadın oldum. Çocuk ruhumu ise asla kaybetmedim.

Çalışma Saatleri

Pzt – Cmt: 09:00 – 17:00 (UTC +3)

10 seneyi aşkın bir süre, moda dünyasının dinamik ve yenilikçi isimlerinden biri olan Bilsar’da markalar ve pazarlama direktörü olarak çalıştım. Bil’s, Bilstore, Fred Perry, Dr. Martens, An Original Penguin, Bilsart ve daha birçok markanın yaratıcısı ve/ya distribütörü olan, sanatı ve sanatçıyı destekleyen Bilsar’da işimi hep çok severek yaptım. Hem işim hem de ilgi alanım olduğu için, özellikle aksesuar alanındaki gelişmeleri her zaman yakından takip ettim. Kendi markamı kurmaya karar verdiğimde ise, yaşamlarımıza işlevsellik ve renk katacak bir aksesuar markası yaratma fikriyle yola çıktım.

Tek başına ya da arkadaşlarla, hayattan keyif almayı bilen; her gün kısacık bir an da olsa hayallerine vakit ayıran; doğayı ekran görüntüsüne tercih eden; en önemli değerin aile içinde olduğunu unutmayan herkesi düşünerek Petityu markasını tasarladım.

Kadın, erkek, çocuk ve hatta dört patilileri bile unutmadık. Kendi tasarımımız olan aksesuarların yanı sıra, sanatçılar ve başka markalarla da yapacağımız ortak çalışmaların heyecanını yaşıyoruz. Petityu etkisinin yayılacağına, bu enerjinin sizi de saracağına inanıyorum. Petityu sayesinde kocaman bir aile oluyoruz!

Bizi özlediniz mi?

 

İLETİŞİME GEÇİN →